Home / स्थानिय समाचार / निजगढमा वामगठबन्धनको घरदैलो गर्दै आशिर्वाद लिदै

निजगढमा वामगठबन्धनको घरदैलो गर्दै आशिर्वाद लिदै

वामगठबन्धन संयोजन समिति निजगढले निजगढ नगरपलिकाका विभिन्न वडामा आज बिहानबाट शुरु गरेको घरदैलो, कोण सभा कार्यक्रम दिनभरी नै जारी राखेको छ । वडा नम्बर ७ को भमरा पुलबाट सुरु भई नेत्रोदय स्कुल बाल विकास स्कुल, वडा नम्बर ६ को योजना टोल, भमरा टोल, हुँदै वडा नम्बर ५ को गैरी गाउँ, शिखर बस्ती ,वडा नम्बर ४ शहिद पार्क नयाँ बस्ती पूरानोटोल हुँदै वडा नम्बर ५ को मदनआश्रित चोकमा आएर कोण सभामा परिणत भएको थियो ।

107 barsa aama sanga achyut mainali
कार्यक्रममा बारा क्षेत्र नं. १ प्रतिनिधि सभा सदस्य उम्मेदवार अच्युत मैनाली, प्रदेश सभा सदस्य उम्मेदवार त्रिलोकी चौधरी लागायत वाम गठबन्धनका कार्यकर्ताको सहभागिता रहकोे संयुक्त वामगठबन्धका निर्वाचन परिचालन कमिटी सदस्य थानेश्वर सापकोटाले जानकारी दिनु भयो । कार्यक्रममा एमाले र माओवादी केन्द्रका स्थानीय नेता कार्यकर्ताहरुको उपस्थिति रहेको थियो । उक्त कार्यक्रममा आज बिहानै भमरा पुलमा संयुक्त बाम गठबन्धनका कार्यकर्ताहरुले प्रचण्ड पूत्र स्वर्गिय प्रकाशलाई श्रदाञ्जली पनि व्यक्त गरेका छन् । त्यसैगरी गठबन्धनले हिजो क्षेत्र नंम्बर एकको निजगढ नगरपालिकाको १,२ र ३ नम्बर वडामा घरदैलो कार्यक्रम गरेको थियो । कोण सभामा बोल्दै उम्मेदवार अच्युत मैनालीले क्षेत्रका जनता वाम शक्तिको पक्षमा रहेकाले आफनो विजयी सुनिश्चित भएको बताए । उनले देश भरी नै गठबन्धनका उम्मेदवारहरुले जित्ने र भावी सरकार पनि बामपन्थीहरुकै बन्ने दावी गरे ।
bam achyut mainali ko

Biraj paints Nijgadh 9855021190

About Nijgadh.com