You are here
Home > स्थानिय समाचार > महिला माथी दुव्र्यवहार भएको भन्दै निजगढमा विरोध

महिला माथी दुव्र्यवहार भएको भन्दै निजगढमा विरोध

15 Views

nijgadh mahila

केहि दिन अघि मुलुककी राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीमाथि जनकपरमा दुव्र्यवहार भएको घटनाप्रति निजगढका महिलाहरूले विरोध प्रदर्शन जनाएका छन् ।  एकल महिलामाथि गरिएका अपमान सारा महिलामाथि गरिएको अपमान भएको भन्दै निजगढमा महिलाहरूले जुलुस प्रदर्शन गरी घटनाको विरोध गरेका हुन  ।  मन्दिरमा प्रवेश  तथा पुजाआजा गर्ने  र्मौलिक अधिकारलाई समेत जनकपुर घटनाले उल्लङ्घन गरेको महिलाहरूको आराप थियो । यालीपछि आयाजितसभामा सावित्री  भारती, विष्ण नुपाल, दुर्गा कोईराला , अरुणा विक, अञ्जु नेपाली, यतिन्द्र तिमल्सिना, सीता मैनाली लगायतले मन्तव्य व्यक्त गरका थिए । कार्यक्रम एकल महिला निजगढ बाराको आयाजनामा भएको  थियो  । सो विरोधले सम्पुर्णको ध्यान तानिएको थियो ।

Top