You are here
Home > खेलकुद > बारा युथ एकेडेमीलाई चितवनको ३ गोल प्रहार

बारा युथ एकेडेमीलाई चितवनको ३ गोल प्रहार

3rd Sahid hiralal coldcup nijgadh bara nepal Football

19 Views
3rd Sahid hiralal coldcup nijgadh bara nepal Football
3rd Sahid hiralal coldcup nijgadh bara nepal Football

जितलाल श्रेष्ठ, निजगढ, १३ फागुन  /
निजगढमा जारी शहीद हीरालाल स्मृति तेस्राे गोल्डकप फुटबल प्रतियोगिताको बुधवार भएको पहिलो सेमिफाइनल
खेलमा आरएफसी चितवन विजयी भएको छ ।
बारा युथ एकेडेमीलाई २ का विरुद्ध ३ गो ल गरी आरएफसी चितवन विजयी भएको हो। खेल शुरु भएको ७ औ मिनेटमा आरएफसी चितवनका जर्सीनं. ७ का दिपक भुजेलले पहिलो गोल गरे का थिए । सोही टिमका जर्सीनं . १० का सरोज रानाले १३ औ मिने टमा दोस्रो गोल गरे। आरएफसी चितवनकै तर्फ बाट ४७ औ मिनेटमा पु नः जर्सीनं. ७ का दिपक भुजेलले तेस्रो गो ल थपी टीमको जीत निश्चित बनाएका थिए । बारा युथ एके डीमीका तर्फ बाट ५७ औ मिने टमा जर्सीनं. ८ का अक्षय कुमरले र जर्सीनं . ६ का मोहन थापा मगरले ६७ औ मिनेटमा गोल गरेका थिए । चितवनको तर्फ बाट २ गोल गर्ने जर्सीनं. ७ का दिपक भुजे ललाई आजको म्यान अफ दि म्याच घो षित गरिएको प्रतियोगिता आयो जक क्लबका सचिव पुरुषोत्तम भट्टराईले जानकारी दिए । उनलाई निजगढस्थित कु मारी बैकबाट प्राप्त मेडल क्लबका सं स्थापक कोषाध्यक्ष यज्ञ प्रसाद गौतमले प्रदान गरे।
बिहीवार हुने दोस्रो सेमीफाइनल वीरगंज युथ एकेडेमी र चपुर ११ रौतहट बीच हुने आयोजकले जनाएको छ ।

Top