You are here
Home > खेलकुद > चौथो निजगढ गोल्डकप फुटबलको उपाधी बारा ११को हातमा (भिडियो सहित)

चौथो निजगढ गोल्डकप फुटबलको उपाधी बारा ११को हातमा (भिडियो सहित)

66 Views

नेपाल आईस चौथो निजगढ गोल्डकप फुटबल प्रतियोगिताको उपाधि बारा ११ ले हात पारेको छ । सशस्त्र प्रहरीको बल भद्रकाली गण पिलुवा बारालाई १÷० ले पराजित गर्दैै साविक उपविजेता बाराले उपाधिमा कब्जा जमाएको हो । निजगढ नगरपालिका –४ कछडिया खेल मैदानमा भएको खेलमा बारा ११ का गजेन्द्र चौधरीको एक मात्र गोल जितको लागि निर्णायक बन्यो । प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा दुबै टोलीले गोल गर्ने दर्जनौं मौका खेर फालेका थिए । बारा ११ ले प्रतियोगिताको शिल्ड सहित एक लाख रुपैया हात पारेको छ भने उपविजेतामा चित्त बुझाएको एपीएफले ५० हजार प्राप्त गरेको छ ।

क्षेत्रिय स्तरमा यो बर्ष भएका प्रतियोगितामा बारा ११ को यो तेस्रो उपाधिमाथि जित हो । यस बर्ष पिपरा गोल्डकप र पर्सागढी गोल्डकपको उपाधि जितेको बाराले पछिल्लो पटक निजगढ गोल्डकपमा पनि कब्जा जमाएको छ ।

निजगढ गोल्डकपको फाईनलमा पुगेको तेस्रो पटक बाराले उपाधि चु्मेको हो । गत वर्ष मकवानपुर ११ संग पराजित हुदै बाराले उपविजेताको रुपमा चित्त बुझाएको थियो । निजगढ गोल्डकपमा मकवानपुर ११ सर्वाधिक सफल टिम हो । यस अघि ३ सस्करणमा २ वटा उपाधि जित्ने मकवानपुर ११ एक्लो टिम हो ।

बारा ११ का कृष्ण शाक्य प्रतियोगिताको उत्कृष्ट खेलाडी घोषित भए । उनले नगद ७ हजार सहित ट्रफि हात पारे । प्रतियोगिताको उत्कृष्ट गोल रक्षकको उपाधि बाराकै दिलमणी चौधरी, उत्कृष्ट डिफेन्सको उपाधि एपीएफका अनिल पटेल र सर्वाधिक गोलकर्ताको उपाधि बारा ११ का चतुर्धन चौधरी घोषित भए । विधागत उत्कृष्ट खेलाडीले किपरको जनही नगद ३ हजारका साथै ट्रफी पाए । फाईनल खेलको म्यान अफ द म्याच चौधरी ११ का गजेन्द्र चौधरी घोषित भए । उनले नगद १ हजार सहित ट्रफी हात पारे । विजयी टोली तथा खेलाडीहरुलाई युवा तथा खेलकुद पुर्व मन्त्री पुरुषोत्तम पौडेलले ट्रफी तथा पुरस्कार वितरण गरेका थिए । समापन कार्यक्रममा युवा तथा खेलकुद पुर्व मन्त्री पौडेल, निजगढ नगरपालिकाकी उपप्रमुख लिलादेवी लामिछाने खनाल, जिल्ला शिक्षा अधिकारी लालबाबु साह लगायतले सम्बोधन गरेका थिए ।

Top