You are here
Home > स्थानिय समाचार > सिता हरि प्रतिष्ठान द्वारा मामाघरलाई सहयोग

सिता हरि प्रतिष्ठान द्वारा मामाघरलाई सहयोग

299 Views

सिता हरि प्रतिष्ठान नेपालले निजगढ नगरपालिका १० स्थित हाम्रो मामा घर परोपकारी संस्थालाई वैशाख २० गते साझ शैक्षिक सामाग्री र खाद्यान्न प्रदान गरेको छ ।

प्रतिष्ठानका अध्यक्ष नविन गौतमका अनुसार उनका पुजनीय पिता स्वर्गीय हरि प्रसाद गौतमको जन्म दिनको अवशरमा सो सामागग्री प्रदान गरिएको हो । मामा घरमा अध्ययरत विद्यार्थीलाई कापी ५ दर्जन, ५ प्पाकेट पेनसील, इलेजर र कटर १÷१ बक्स, सानो भकुण्डो र चिनी, नुन, तेल जस्ता खाद्यान्न समेत वितरण गरिएको थियो । कार्यक्रमको संयोजक प्रहलाद प्रसाद तिमल्सिनाले गर्नुभएको थियो । सो कार्यक्रममा रन्जन लामिछाने, युनिस न्यौपाने, टिकाराम अर्याल, दिलिप श्रेष्ठ, महेश घिमिरे, अमृत अधिकारी लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।
प्रतिष्ठानले यस अघि पनि थुप्रै सामाजिक कार्य गदै आएको छ र यसलाई अझ पुन रुपले गर्न संस्थाका महासचिव बिनय गौतमले बताउनु भयो ।
Top