निजगढ नगरपालिका वडा नं ९ ठाडोलाईनका मृगौला पिडित युवा रजत खड्काको उपचारार्थ रकम संकलन अभियान सुरु गरिएको छ ।
निजगढ हेल्थ फाउनडेसनद्वारा “रजत खड्का बचाउ” हेल्प फर रजत, सेभ फर रजत अभियान सुरु गरिएको छ । स्थानिय सांगितिक समुह आव्हान नेपालले निजगढ स्थित पुरानो बजारको बुद्दचोकमा सांगितिक कार्यक्रम समेत अभियान शुरु गरि कार्यक्रमको आयोजना गरेको हो ।

सो कार्यक्रममा ६६ हजार २ सय ३३ रुपया सन्कलन भएको निजगढ हेल्थ फाउनडेसनका सदस्य रन्जन लामिछाने बताए। फाउनडेसनले आगामि शनिबार रतनपुरी, आईतबार निजगढ शहिदचोकमा र सिंगौलमा पनि यस्ता कार्यक्रम गर्ने बताएको छ ।

Advertizee

हाल सम्म विभिन्न माध्यमबाट अहिले सम्म एक लाख १० हजार रुपैया संकलन भएको खड्काका हितैषि निरोज खतिवडाले बताए ।

परिवारका एक्ला छोरा २६ वर्षिया खड्काको दुवै मृगौलाले काम गर्न छाडेपछि प्रत्यारोपण गर्नुपर्ने भएकाले उपचारका लागि आर्थिक सहयोग गरिदिन दिदी रेनुका खड्का र उनको परिवारले सबै संग अपील गरेको छ । रजत सबै साथीहरुमा प्रिय र मिनलनसार छन ।

उपचारमा सहयोगको खाँचो रहेको भन्दै उनको दिदी रेनका खाड्काको नाममा एनएमबी बैंकमा रहेको ०८९००५४३९१६०००११ र सिटिजन्स बैंक निजगढ शाखामा रहेको०४३०१०००००६७००२७ नम्बरको खातामा वा ई–सेवा आईडी ९८२१२९९६६६ 9821299666 मा सहयोग रकम जम्मा गरिदिन दिदी रेनुका खडकाले आग्रह गरेकी छिन् ।